PASOWANIE NA OPTYMISTYCZNEGO PRZEDSZKOLAKA W PSZCZÓŁKACH

My jesteśmy przedszkolacy maluszki kochane,

zapraszamy wszystkich na nasze pasowanie.

Lecz sobie nie myślcie, że to będą cuda

my sami nie wiemy czy nam się to uda.

29 listopada 2017r najmłodsze dzieci z Przedszkola Nr 4 „Jarzębinka” zostały pasowane przez Dyrektor Iwonę Buśkiewicz  na Optymistycznych Przedszkolaków. Wszystko się udało – „Pszczółki” były bardzo odważne, pięknie zaprezentowały program artystyczny i z dumą poddały się pasowaniu. Na ten dzień z niecierpliwością czekały nie tylko dzieci ale także ich Rodzice, którzy byli świadkami tego ważnego wydarzenia a sami również złożyli oficjalne przyrzeczenie. Na pamiątkę pasowania przedszkolacy otrzymali dyplom, rożek obfitości wypełniony słodyczami oraz maskotkę „Pszczółkę” ufundowane przez rodziców. Był to dzień pełen zabawy i radości, więc jeszcze raz hip hip hura „Pszczółki” są już prawdziwymi przedszkolakami.

Nad przygotowaniami czuwały panie pracujące w grupie: Paulina, Marylka, Ela, Angelina i Weronika.

Pierwszy występ

Nasz pierwszy występ przed dużą publicznością z okazji inauguracji projektu Optymistyczne Przedszkole wywołał uśmiech i podziw u wszystkich zebranych.