^Powrót do góry
Get Adobe Flash player

PASOWANIE NA OPTYMISTYCZNEGO PRZEDSZKOLAKA

My optymistyczne przedszkolaki, wesołymi być przyrzekamy. Czy słońce świeci, czy deszcz pada uśmiechnięta cała  nasza gromada.

Uroczystość pasowania na stałe zapisała się w kalendarzu uroczystości naszego przedszkola. W tym roku inaczej jak zwykle odbyło się pasowanie  na optymistycznego przedszkolaka naszych 4-5 latków które  po raz pierwszy przyszły do przedszkola. 

Na ten dzień z niecierpliwością czekały nie tylko dzieci ale również ich Rodzice, którzy byli świadkami tego ważnego wydarzenia. Po występach artystycznych  przyszedł czas na najważniejszy moment uroczystości "Pasuję Cię na optymistycznego przedszkolaka"- takimi słowami oraz dotknięciem zaczarowanym ołówkiem pani dyrektor Iwona Buśkiewicz pasowała każde dziecko , które  zostało przyjęte w poczet optymistycznych przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, słodycze i maskotki ,, Jeżyki ” ufundowane przez rodziców.     
Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek i wspólna zabawa z rodzicami przy muzyce. Nad całością czuwały panie pracujące w grupie: Jolanta Frydrychowicz – Siwińska , Ewa Gałązka , Maria Wartecka , Michalina Książczak  i  Janina Górska. 

Kolejną uroczystością na jaką czekamy jest pasowanie najmłodszych przedszkolaków,, Pszczółek ”, które odbędzie się  29 listopada.

Więcej zdjęć

Copyright © 2015. Przedszkole Jarzębinka Rights Reserved.