Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
^Powrót do góry
Get Adobe Flash player

Pożegnanie przedszkolaków

„Pożegnamy przedszkole,

pokłonimy się szkole,

nową drogą pójdziemy odważnie…”

 

21 czerwca 2017r w trzy grupy przedszkolaków z Przedszkola Nr 4 „Jarzębinka” uroczyście pożegnały się z przedszkolem. Dzieci przedstawiły program artystyczny, bogaty w piosenki, wierszyki i tańce pokazując tym, czego nauczyły się przez 3 lata pobytu w przedszkolu. Pani dyrektor wręczyła pamiątkowy dyplom ukończenia przedszkola każdemu dziecku.  Rodzice, którzy przybyli na uroczystość nie kryli łez wzruszenia widząc swoje pociechy w tak ważnym dniu. Pani Dyrektor Danuta Derda ze swojej strony podziękowała nauczycielkom i personelowi obsługowemu za cały rok wytężonej pracy, a rodzicom za owocną współpracę jednocześnie życząc wszystkim udanego letniego wypoczynku.

Dyrekcja przedszkola, Sekretarz Rady Miasta, Rada Rodziców oraz cały personel przedszkola oficjalnie pożegnał odchodzącą na emeryturę Panią Halinę Nawrocką. Pani Halince dziękujemy za lata spędzone w pracy z dziećmi w „Jarzębince”.

Wszystkim absolwentom naszego przedszkola życzymy samych sukcesów w dalszej nauce w szkole. Powodzenia!!!

Więcej zdjęć.

Copyright © 2015. Przedszkole Jarzębinka Rights Reserved.