^Powrót do góry
Get Adobe Flash player

Festyn rodzinny

„Rodzina –

   tu zaczyna się życie

a miłość się nie kończy”

 Z „Jarzębinką” bawimy się wesoło

W słoneczne, piątkowe popołudnie, tj. 09 czerwca odbył się w Przedszkolu nr 4 „Jarzębinka”  Festyn Rodzinny pod hasłem „Bawimy się razem”. Zebranych gości gorąco powitała pani dyrektor Danuta Derda, przypominając jak wielką wartością w życiu każdego człowieka jest rodzina i jak wielką moc posiada. Dla przedszkolaków był to wyjątkowy dzień, gdyż chciały jak najlepiej podziękować swoim rodzicom za trud wychowania, opiekę a przede wszystkim za ogromną miłość, jaką codziennie otrzymują. Każda grupa pięknie zaprezentowała się w tańcu i piosence. Wszystkie mamusie miały łzy w oczach a ojców rozpierała duma, widząc swoje pociechy na scenie. Rodzice, pięknym bukietem kwiatów  podziękowali pani dyrektor przedszkola Danucie Derda za wieloletnią pracę , życząc wszystkiego co najlepsze na zasłużonej emeryturze.             

Po występach na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji: smakołyki jak u mamy, czyli małe co nieco na słodko i nie tylko (grill, ciasto, wata cukrowa, popcorn, napoje i lody), zjeżdżalnia, dmuchany zamek ,bańki mydlane , malowanie twarzy oraz balonikowe cudaki. Dzieci otrzymały  okulary przeciwsłoneczne z logo przedszkola ufundowane przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie ,, Dziecięce Marzenia”.  Zabawy i gry przy muzyce  zapewnił niezawodny p. Krystian Bartczak .  

Na koniec festynu odbyła się licytacja prac plastycznych    o tematyce „Pozytywny bohater z bajki”, wykonanych przez dzieci ze wszystkich grup. Wszystkie prace były tak piękne, że rozeszły się jak świeże bułeczki w błyskawicznym tempie, a dochód z licytacji zasilił konto Stowarzyszenia ,, Dziecięce Marzenia ‘’działającego przy przedszkolu.

Dyrekcja przedszkola serdecznie dziękuje sponsorom tj. firmie Konspol – Bis w Słupcy, a  także rodzicom naszych wychowanków  za pomoc i wsparcie w organizacji imprezy oraz za udział w licytacji prac.

FOTORELACJA

Copyright © 2015. Przedszkole Jarzębinka Rights Reserved.