^Powrót do góry
Get Adobe Flash player

,,Mały turysta Słupcy”

Mały turysta Słupcy – pod takim hasłem odbył się 25 maja XXVII Złaz Siedmiomilowe Buty . Organizatorami tej imprezy byli jak co roku Przedszkole nr 4 ,,Jarzębinka”, MOSiR i PTTK. W tegorocznym Złazie wzięło udział 600 dzieci ze słupeckich szkół, przedszkoli oraz zuchy, które pokonały wyznaczoną trasę oraz na stadionie poradziły sobie z zadaniami sprawnościowymi.
Na mecie złazu w Przedszkolu „Jarzębinka” czekało na złazowiczów wiele atrakcji: turystyczny posiłek, zabawy i pląsy przy muzyce, prezentacje piosenek turystycznych oraz prezentacja opowiadania, pt. ,,Dzieci w niezwykłych Siedmiomilowych Butach”. Uczestnicy złazu otrzymali opaskę odblaskową, a dodatkową atrakcją była obecność strażaków i policjantów.  Wóz strażacki, samochód i motocykl  policyjny zrobiły ,,furorę”. Strażacy również zaprezentowali sprzęt gaśniczy i przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Złazowicze podziękowali Pani Dyrektor Przedszkola ,,Jarzębinka” Danucie Derda za organizację wszystkich, dotychczasowych złazów Siedmiomilowe Buty. Dyplom i wiązanka polnych kwiatów niech przypominają na emeryturze o wspólnie przebytych trasach na słupeckich szlakach.

Więcej zdjęć.

Copyright © 2015. Przedszkole Jarzębinka Rights Reserved.