^Powrót do góry
Get Adobe Flash player

„Jarzębinka na rowery”

Po raz kolejny Stowarzyszenie „Dziecięce Marzenia” działające przy Przedszkolu Nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy zorganizowało 18 maja rajd rowerowy pod hasłem „Jarzębinka na rowery”.

            Pogoda dopisała, więc liczna grupa młodych rowerzystów stawiła się wraz ze swoimi rodzicami na starcie rajdu, znajdującym się na placu przed przedszkolem. Zgromadzonych powitała i zapoznała z trasą Dyrekcja przedszkola. Uczestnicy wykazali się świetną kondycją i umiejętnością jazdy na rowerach. Starszaki bardzo dobrze radziły sobie na dwóch kółkach, a młodsze dzieci podziwiały wytyczoną trasę z fotelika rodziców. Wszyscy z łatwością przejechali objęty szlak rowerowy, który przebiegał wzdłuż ścieżki rowerowej, w kierunku ogródków działkowych, następnie ulicą Róża, aż do Przystani HORN. Na zmęczonych rowerzystów czekała niespodzianka w postaci rodzinnego pikniku z ogniskiem oraz wesołą zabawą przy muzyce. Pieczeniem kiełbasek dla swych pociech zajęli się wytrwali tatusiowie. Powodzeniem wśród dzieci cieszyła się słodka wata cukrowa oraz popcorn. Atmosfera podczas rajdu była tak rodzinna i wyjątkowa, że uczestnicy zapewnili, iż w przyszłym roku z pewnością wezmą w nim udział.

            Dyrekcja przedszkola pragnie podziękować za pomoc w organizacji rajdu p. Jerzemu Górczyńskiemu i p. Dorocie Maleszko licząc na dalszą współpracę.

Więcej zdjęć.

Copyright © 2015. Przedszkole Jarzębinka Rights Reserved.