^Powrót do góry
Get Adobe Flash player

„Czerwień to miłość, biel serce czyste, piękne są nasze barwy ojczyste.”

2 Maja obchodzony był Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Dzieci z Przedszkola Nr 4 „Jarzębinka” również uczciły ten ważny dzień. Po całym tygodniu zajęć poświęconych poznawaniu naszych symboli narodowych oraz najważniejszych miejsc w Polsce grupa VII „Wiewiórki” zaprosiła wszystkich do obejrzenia krótkiego przedstawienia, które odbyło się 28.04.2017r. Przedszkolaki w czasie tego okolicznościowego spotkania miały okazję przypomnieć sobie symboliczną wymowę barw polskiej flagi oraz w jaki sposób należy szanować wszystkie symbole narodowe. W programie znalazły się okolicznościowe wiersze i patriotyczne piosenki. Wszyscy uroczyście odśpiewali hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.

Więcej zdjęć

Copyright © 2015. Przedszkole Jarzębinka Rights Reserved.